Başarı Öyküleri

ReklamAlani

Fuar ve Etkinlikler

444 00 00 Kimin Numarası

 

Numaranı Ekle

telefon-rehberi

Sabit Telefon

Tel :

444 00 00

Firma Adı :

Tc. Ziraat Bankası

444 00 00 Kimin Numarası sitemize 09 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 860 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

EnginDeniz
25 Şubat 2014 - 7:11 am

Bir bankadan daha fazlası
Ziraat Bankası olarak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye’nin Bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam ediyoruz.
ATM’lerimiz, Görüntülü İşlem Merkezlerimiz, İnternet Şubemiz, Çağrı Merkezimiz, Telefon ve Mobil Bankacılığımız ve diğer kanallarımızla da her zaman müşterilerimizin yanındayız.
Yurt dışında da büyümeyi hedefleyen, hali hazırda dünyanın birçok ülkesinde yer alan hizmet noktalarıyla en geniş uluslararası hizmet ağına sahip Türk Bankasıyız.
Geniş Ürün ve Hizmet Ağı…
Geniş ürün yelpazemiz ile ödeme sistemleri, kredi, mevduat ve yatırım alanlarında müşterilerimize hizmet veriyoruz. En uygun ürün ve hizmetleri, en uygun vade ve fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.
Dönemsel olarak hazırladığımız promosyon ve kampanyalar ile avantajlı koşullarla müşterilerimize destek sağlıyoruz.
Zengin ürün ve hizmet çeşitliliğimiz, iştiraklerimizle oluşturduğumuz sinerjik yapılanma, rakipsiz pazar bilgimiz ve tecrübemiz, insan kaynağımız ve güçlü mali yapımız ile Bankamızın sürekli büyüme sürecinde ihtiyaç duyduğu enerji ve motivasyonu kesintisiz olarak sağlıyoruz. ​​​​​​​Ziraat Bankası olarak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye’nin bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam ediyoruz.​​​​​​​​